• |
ide | kryesore

Shtyllat para kryeministrisë të lyera me graso/ Policia e përgatitur për çdo skenar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Shtylla

Në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” po mbahet një protestë e madhe e thirrur nga opozita e bashkuar. Për këtë policia duket se ka marrë masat për çdo skenar të mundshëm.


Siç shihet edhe në fotoja, një nga shtyllat ku ndodhet një kamer sigurie është lyer me graso në mënyrë të tillë, që protestuesit mos të kenë mundësi të ngjiten dhe të dëmtojnë atë.


 2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *