• |
ide | kryesore

(VIDEO) Protestuesit çajnë kordonin e policisë, sulmojnë kryeministrinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
VIDEO

Tensionohet protesta. Turma çan kordonin e policisë. Reagimi i protestuesve erdhi sapo Sali Berisha mbaroi fjalën dhe organizatorët bënë thirrje që protestuesit të ndezin qirinj tek kryeministria për qytetarët e vrarë në duart e policisë.
8 Comments

  1. Haha me flamurin e Aglise dhe të Amerikes? Në shej falemenderimi për dy nën gadat. Sa hajdute hipokrit kemi ne

  2. Ne cdo proteste pushteti fut civile edhe provokatore. Drejt dyerve te Kryeministrise u sulen pak protestues e dy à tre qellonin deren me shqelma.

    Ishte gjest i qellimshem per te treguar se pâti dhune ne proteste dhe justifikuar blindimin e godines.

    Ne fakt protestuesit ndezen aty vetem qirinj dhe kishte gra.

  3. mesazhi kryesor i protestës ishte ai që tha Sali Berisha. Pa atë nuk do ketë kurrë stabilitet Shqipëria. Ishte e vetmja gjë e sinqert e thënë në protestë. Është i vetmi premtim që ai mund të bënte. Por ai është thjeshtë një plak që nuk ngre dot brekët e veta, ndaj nuk ja ul dot pantallonat Shqipërisë. (Mund ti ul pak portofolin Zenit)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *