• |
ide | kryesore

Konfirmohet vazhdimi i Princess Diaries

-Instant, Paparazzi, Slider

Një film i tretë i Princess Diaries është në fazat e hershme të zhvillimit, ka treguar një burim i afërt me projektin.


Anne Hathaway–e cila pati rolin e saj të parë në filmin e vitit 2001 si Mia Thermopolis, një adoleshente amerikane që zbulon se është trashëgimtare e fronit të mbretërisë evropiane të Genovia-s, nuk ka ende një marrëveshje për t’u rikthyer në serial,sipas THR. Megjithatë, ajo ka qenë dakord për shfaqjen e një pjese të tretë të ekskluzivitetit.


“Unë dua ta bëj atë,” i tha Anne në atë kohë Andy Cohen. “Julie dëshiron ta bëjë këtë, Debra Martin Chase, producenti ynë, dëshiron ta bëjë këtë. Ne të gjithë duam që kjo të ndodhë.” Aktorja vazhdoi, “Ne nuk duam ta bëjmë atë nëse nuk është perfekte. Ne e duam atë po aq sa e doni ju djema. Është po aq e rëndësishme për ne sa është për ju. Nuk duam të zbulojmë asgjë derisa është gati, por ne jemi duke punuar .” Krahas Anne, filmat origjinalë të Disney shfaqën Julie Andrews, Heather Matarazzo, Mandy Moore, Erik von Detten, Hector Elizondo dhe Sandra Oh. Lajmi për filmin e tretë vjen 18 vjet pasi  The Princess Diaries 2: Royal Engagement, u publikua në 2004./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.