• |
ide | kryesore

Ky është shqiptari që qëlloi me armë gruan dhe më pas vrau veten

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Personi që po shikoni në foto është Oltjon Sallaku, 21-vjeçari shqiptar që qëlloi me armë zjarri bashkëshorten e tij marokene, Lamia Elambri.


Ngjarja e rëndë ndodhi një natë më parë në Cassano delle Murge, në Bari të Italisë. Sallaku e qëlloi dhe pasi kujtoi se i kishte marrë jetën, u vetëvra duke qëlluar veten me armë zjarri në kokë.


Por, Elamri mbijetoi dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Çifti ishin prindër të një vajze 2-vjeçare, e cila në momentin e ngjarjes ndodhej në shtëpinë e gjyshes. Pritet që të zbardhet ende arsyja që shkaktoi përleshjen mes çiftit


2 Comments

  1. Without Conscience: The Disturbing World of the Psychopaths Among Us
    by Robert D. Hare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *