• |
ide | kryesore

E rëndë në SHBA/ Burri vret gruan dhe 3 fëmijët, më pas veten (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Planet, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në SHBA. Sipas mediave të huaja bëhet me dije se një 44-vjeçar në SHBA, ka vrarë tre fëmijët e tij, bashkëshorten dhe më pas i ka dhënë fund jetës së tij.


Konfirmohet gjithashtu se familja pesë anëtarëshe u gjet e pajetë në shtëpinë e tyre në Phoenix të SHBA-ve.


Autori Jasen Michael Hudgens vrau gruan e tij 40-vjeçare Marla Jordan Hudgens, djalin e tyre 3-vjeçar Christopher dhe binjakët e tyre 6-muajsh, Gwen dhe Faye, raportojnë mediet vendase.

Sipas People, dadoja e fëmijëve ka qenë ajo që ka gjetur trupat dhe ka lajmëruar policinë.

Dyshohet se autori ka vrarë familjen e tij dhe më pas veten me një lloj gazi helmues.


8 Comments

  1. Oj lumja une per ty oj ameriqi nai more nqaf qunat e rij…ojjjjj lum si na ku kena ardh, 8 dit pune njavt, 4 or trafika ojjj ojjj lajme tbukra perdita, ojjjjj lumja na per ty e per qunat e zi…

  2. Keta shkerdhatat me siper jane thjesht Rublaxhinje!

    Kronike te zeze kane cdo vend te Botes, por Andi dhe ortaku i tij, ai qe duket si Udheheqes Cecen i kane instruktuar 2-3 sklleverit qe paguajne me page minimale qe te sjellin sa me teper lajme te tilla per te plotesuar narrativen e tyre anti-amerikane dhe anti-shqiptare, cfare i ben ata potencialisht Rublaxhinje gjithashtu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.