• |
ide | kryesore

Edmond Spaho: Rama na tha gomarica, të paktën të na kishte thënë gomerë, se gomari bën dhe ndonjë punë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjatë debatit në Kuvend për projektin në Portin e Durrësit, deputeti i PD-së, Edmond Spaho reagoi pas etiketimeve që kryeministri Edi Rama i bëri opozitës. “Rama na tha gomarica, të paktën të na kishte thënë gomerë. Se gomari bën edhe ndonjë punë”, deklaroi Spaho nga foltorja e Kuvendit.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.