• |
ide | kryesore

Kërkesa e Kim për Kanye West

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian ka zbuluar detaje të tjera për Kanye West. Në finalen e sezonit të The Kardashians, Kim hapet për komunikimin me Kanye edhe kur ai nuk flet asaj.


Fillon kur North shfaqet duke veshur xhaketën e vjetër të babait të saj, të cilën Kim shpjegon se duhej ta blinte online pasi ai ia dha.


“Kanye priret të mos kujdeset për gjërat e tij dhe i jep të gjitha,” i thotë ajo skuadrës së sak. “Tani Kanye e di që unë jam shumë mbrojtëse ndaj gjërave të tij për fëmijët. Edhe tani kur ai nuk  më fliste dhe ishte i zemëruar me mua,  fitoi disa GRAMMY dhe unë i shkrova, “E di që sapo fitove disa GRAMMY. Më duhet t’i shtoj ato në kasafortë.” Dhe ai tha “OK”, sepse fëmijët i duan dhe unë i dua të gjithë bashkë.”

Kur u filmua finalja, Kim ishte ende në lidhje me komedianin Pete Davidson. Marrëdhënia çoi në shumë tensione mes saj, Pete dhe Kanye, me postime shumë publike nga reperi dhe kërcënime për jetën e Pete.

Kim dhe Pete u ndanë në gusht pas nëntë muajsh së bashku. Dhe këto ditë, Kim është fokusuar në bashkë-prindërimin e katër fëmijëve të saj me muzikantin.

“Kim po vazhdon të bëjë më të mirën kur bëhet fjalë për bashkë-prindërimin me Kanye. Ajo po përpiqet të përqendrohet te vetja dhe lumturia e fëmijëve të saj.ë”, tha një burim për ET në fillim të këtij muaji. “Asaj i pëlqen të angazhohet në çdo gjë dhe gjithçka që lidhet me familjen. Fëmijët e saj janë shumë mirë dhe  kujdesen  të gjithë.”/Lapsi.al

Lexo Edhe:https://lapsi.al/2022/11/19/vjen-reagimi-i-pare-i-kim-kardashian-per-lidhjen-e-pete-me-emrata/


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.