• |
ide | kryesore

Laboratori në Fier/ Køkaina vinte nga Kolumbia

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një laborator drøge është zbuluar pasditen e së enjtes në zonën e Fierit, e cili dyshohet se përpunonte lëndë narkøtike të llojit køkainë.


Në operacion janë angazhuar SPAK, policia dhe partnerët, ndërkohë që momentalisht raportohet për disa persona të arrestuar.


Lënda narkotike dyshohet se ka hyrë në vend nga Kolumbia dhe përpunohej në këtë laborator.

Operacioni është ende në zhvillim, ndërkohë që nuk ka detaje për sasinë e kokainës së sekuestruar.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.