• |
ide | kryesore

Margot Robbie flet për skenën intime me DiCaprio: Isha shumë nervoze

-Instant, Paparazzi, Slider

Margot Robbie ka folur së fundmi për  prapaskenat me aktorin e saj të “The Wolf of Wall Street” Leonardo DiCaprio.


Gjatë një paraqitjeje në eventin e Akademisë Britanike të Arteve të Filmit dhe Televizionit, aktorja rrëfeu se i duhej pak guxim para se të filmonte një skenë intime me fituesin e Oskarit.


“Nuk do të gënjej. Kam pirë disa tekila para asaj skene sepse isha nervoze. Shumë, shumë nervoz,” tha Robbie. Ajo vazhdoi të shpjegojë se si u përgatit për skenën e famshme, teksa luante personazhin Naomi Lapaglia. “Sinqerisht, e di që tingëllon marrëzi tani, duke e ditur se sa i madh u bë filmi, në atë kohë mendova, ‘Askush nuk do të më vërë re ”, vuri në dukje Robbie, sipas Daily Mirror.“Nuk ka rëndësi se çfarë bëj në këtë film, sepse të gjithë do të përqendrohen te Le”, shtoi ajo.

Pavarësisht se filmi i vitit 2013 ishte roli kryesor i Margot në mes të rritjes së famës së saj, ajo vuri në dyshim nëse donte të vazhdonte të ishte aktore pasi punonte në film.

Aktorja e “Suicide Squad” kohët e fundit u shpreh e sinqertë për karrierën e saj të aktrimit dhe tregoi se pasi punoi në “The Wolf of Wall Street”, ajo donte të hiqte dorë. “Diçka po ndodhte në ato faza të hershme. Gjithçka ishte shumë e tmerrshme,” kujtoi Robbie për Vanity Fair.“Dhe mbaj mend që i thashë mamasë sime: “Nuk mendoj se dua ta bëj këtë”. Ajo vetëm më shikoi,dhe tha: “E dashur, mendoj se është tepër vonë tani”. Atëherë kuptova se e vetmja rrugë ishte të ecja përpara”. /Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.