• |
ide | kryesore

‘Bankat pjesë e e-albania’ Berisha: Rama synon të shtrijë duart e zeza mbi kursimet e qytetarëve

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike përshëndeti bankat, të cilat nuk kanë pranuar të jenë në shërbimin online në platformën e-albania. Ai theksoi se kryeministri Rama me këtë kërkesë synonte t’i shtrinte duart tek kursimet e qytetarëve shqiptarë.


“Kjo kërkesë e Edi Ramës, ka vetëm një synim që të shtrinte duart e zeza mbi kursimet e qytetarëve. Unë përshëndes bankat, që i rezistuan kësaj kërkese absurde. Nëse bankat do t’i kishin nënshtruar, miliarda kursime të shqiptarëve do kishin përfunduar në kontot e hajdutëve” tha Berisha.18 Comments

 1. Rrofsh o berish, qe e ke mendjen gjithmon te leket tona. Atje e ke pas gjithmon. Nuk e di pse. thotë:

  Aaa epo kjo nuk durohet.
  Jo deri ketu, boll me e duruam ketee diktatorin rama.
  Tani ta heqim, e te siellim shpetimtarin berisha.
  Se berisha ka eksperienc ne mbrojtjen e kursimeve tona.
  Dini ndonje rast ju. Qe te ken humbur kursimet e tyre shqiptaret, kur ka qen ne krye berisha. KURRE.
  E pra tani duhet te cohemi. Se nuk mban me uj pilafi.
  Kur doni ju o njerez te coheni.
  Kur te behet si ne 97.
  Jo duhet ti paraprim te keqes.

  1. Nese doni te kuptoni nese qellimi eshte i vertet shikoni nqs ka komente patronazhistesh poshte.
   Ja pra qe robqirat e bodrumeve kane dale tek ky lajme.
   Hajd motror be ball te pidhit ku ti kini yve mo

 2. Hajde hajde i eshte hapur goja dhe ketij plakushi sa flet cdo dite e jo me thene naj gje te vertet po vec mashtrime thot

 3. Sihariq per 2023-shin!
  Pas te dhenave personale, ID te shqiptareve dhe sistemit TIMS, hackerat do te marrin ne dore bankat dhe parate e shqiptareve.
  Shtet si askund tjeter!!!

 4. Kush e votoi përfaqësuesin e maxhorancës “mamuthi i korrupsionit” te Banka e Shqipërisë? Fitoi “mamuthi i korrupsionit” me votat e këtyre që i bashkuan me maxhorancën.

 5. O patronazhista bodrumesh vetem emrin dini te shkruani, se komentet qe lini, jane per te vene duart ne kokepo asnje gram shkolle skeni,mjere shqiperia qe ju ka.PTU RRACE KURVASH KOPILESH, E MOJ SHQIPERI E MJERA SHQIPERI

 6. Kam shume deshire qe bankat te kalojne ne E-Arnautistan dhe do te shihni se ku do perfundojne parate e juaja o prostituta mavi. 97 do tju duket lule para asaj qe mund te ndodhi

 7. Hiqe more bustin e Skenderbeut dhe foton e Nene Terezes mbrapa shpine, mor njeri pa atdhe, pa fe, pa flamur!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.