• |
ide | kryesore

Berisha paralajmëron protestë në Durrës: S’i dorëzojmë portin Edit e Olsi Ramës

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha paralajmëroi dhe një protestë të fuqishme në Durrës. Ai ka thënë se nuk do të lejojë që porti t’i dorëzohet Edi dhe Olsi Ramës.


“Ajo do ndodhë, do jetë protestë e fuqishme, Durrësi nuk do e dorëzojë kurrë arterien e tyre, krenarinë kombëtare. Ka qënë Porta me të cilën Shqipëria është lidhur me Ballkanin, ata që duan ta shndërrojnë në pronë private nuk do ta arrijnë kurrë. “, tha Berisha.12 Comments

 1. ty s’te pjerdh njeri o shpellar Non Grata Eshte populli qe vendos Ti je leter e djegur qe vetem ben gam gam si qente e sallahones

 2. Do beje si te Teatri, zhurme dhe asgje per te ndaluar marrezine Rama. Do marri kocken dhe familja Berisha dhe porti allasoj do vazhdoje te mposhte historine e Durresit dhe Shqiperise.

 3. Pse proteste para portit kur nuk te pjerdh njeri ? Ngreje popullin ne revolucion dhe protesto para gjykates kushtetuese . Porti i durresit nuk duhet prekur sikur qielli me token te bashkohet.

 4. Porti I Durresit qe do ndertohet do sjelli punesim dhe zhvillim per krejt kombin shqiptar.Ec para z Rama dhe mos I pirdh fare rubla qorbat dhe sherbetoret e serbeve e grekeve qe nuk duan ndertimin e portit me te madh turistik.

 5. O moterqirat e ridhjerjes.

  O robqira qe ju qin motrat neper ministri Ahmetaj 60 kilshi.

  O robqira, nuk eshte pune Berishe apo PS-je ketu por ceshtja eshte tek zhdukja e nje porti dhe trashegimie 3000 vjecare dhe zhdukja e nje aseti qe eshte me I vlefshmi I vendit.

  Per te mos folur per demet gjeopolitike dhe ne cmime qe do I sjelle shqiptareve zhdukja e portit.

  Ore, vertet kaq plehra dhe mbi te gjitha te trashe jeni???

  1. Avash more se t’u dogj xhani.

   Qetesohu!

   Porti aty do mbetet o i verber dhe shurdher!

   Ne ca qyteti Europian ke pare ti cargo 600 metra larg nga Bashkia o i ziu ti!!!

   Te qifsha Berishen!

 6. Kush e votoi përfaqësuesin e maxhorancës “mamuthi i korrupsionit” te Banka e Shqipërisë? Fitoi “mamuthi i korrupsionit” me votat e këtyre që i bashkuan me maxhorancën.Ari ceceni i salihut po komenton duke shkerdhy motren mamin vajzen per te shtuar rracen e qelbur cecene

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.