• |
ide | kryesore

Makina del nga rruga dhe merr para trafikndarësen (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
makina

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi të fshatit turistik të Linit.


Sipas informacioneve një mjet ka dalë nga rruga e për pasojë është përplasur me trafikndarësen.


Siç shihet edhe nga pamjet përplasja ka qenë e fortë, ndërsa trafikndarësja ka hyrë mes përmes.

Fatmirësisht nuk ka njerëz të lënduar, por vetëm dëme materiale. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.