• |
ide | kryesore

Snoop Dogg lançon një linjë për kafshë shtëpiake

-Instant, Paparazzi, Slider

Snoop Dogg ka lançuar një linjë për kafshë shtëpiake të quajtur Snoop Doggie Doggs. Dhe ndërsa emri i linjës përmend qentë, Snoop Doggie Doggs ka artikuj të dizajnuar për t’iu përshtatur maceve.


Pronarët e kafshëve shtëpiake do të gjejnë; veshje, lodra, aksesorë dhe lojë të dizajnuara nga vetë Snoop Dogg. Modelet e linjës tërhiqen nga stili i jetesës dhe moda e Snoop. Kapuçët me kapuç, pizhame dhe bluza përmbajnë imazhe të reperit . Prindërit e kafshëve shtëpiake mund t’u marrin gjithashtu qenve dhe maceve të tyre një kapelë bejsbolli me gërsheta të veçanta të Snoop.


Reperi nuk është i vetmi artist që sjell dhuntinë e tyre personale në hapësirën e kafshëve shtëpiake. Në gusht, Dolly Parton debutoi linjën e saj për qentë Doggy Parton. Chris Evans së fundmi u bashkua me markën e ushqimit të qenve Jinx.

Ata që janë të interesuar të veshin kafshën e tyre me diçka të dizajnuar nga Snoop mund të gjejnë Snoop Doggie Doggs në Amazon. Linja inkurajon klientët të ndajnë foto të kafshës së tyre shtëpiake duke shijuar produktet  në mediat sociale./Lapsi.al

Lexo Edhe: https://lapsi.al/2022/11/10/se-shpejti-nje-film-per-jeten-e-snoop-dogg/


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.