• |
ide | kryesore

Intervista e parë e Will Smith për incidentin në Oscars

-Instant, Paparazzi, Slider

Will Smith ka folur për herë të parë në një intervistë për incidentin në Oscars.


“Unë kisha ikur,” tha Smith në “The Daily Show with Trevor Noah”. Ky ishte një zemërim që kishte qenë në shishe për një kohë vërtet të gjatë. Ajo ishte një natë e tmerrshme siç mund ta imagjinoni. Ka shumë nuanca dhe kompleksitete në të. Por në fund të ditës, unë thjesht – e humba toruan. Ajo që dua të them është që ju kurrë nuk e dini se çfarë po kalon dikush.”


Smith nuk e identifikoi se me çfarë telashe po përballej gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve – por tha se shumë gjëra që ai kishte ndjerë erdhën në krye menjëherë. “Ishin shumë gjëra. Ishte djali i vogël  që pa babain e tij duke rrahur nënën e tij. Është, e dini, e gjithë kjou shfaq në atë moment, “shtoi aktori . “Ky nuk është ai që dua të jem”.

Will zbuloi gjithashtu një moment me nipin e tij 9-vjeçar pasi u kthye në shtëpi nga Oscars. “Ai është djali më i ëmbël. Ne erdhëm në shtëpi dhe ai kishte qëndruar deri vonë për të parë xhaxhain e tij Will. U ulëm në kuzhinën time dhe aipo mbante  Oscarin dhe më tha: “Pse e godite atë njeri, Xha Will?”, rrëfeu i prekur aktori./Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.