• |
ide | kryesore

Kanye West dhe ish partneri i Kim , kundër familjes Kardashian

-Instant, Paparazzi, Slider

Kanye West ka bërë paqe me ish të dashurin e Kim Kardashian, Ray J.


Dyshja darkoi me katër persona të tjerë, përfshirë  Milo Yiannopoulos, në pikën e famshme Giorgio Baldi në Los Angeles të dielën mbrëma. Në një kthesë të çuditshme të ngjarjeve, Ray J ka mbështetur West në mes të zhurmave të tij problematike në mediat sociale.


Në shtator, këngëtari iu bashkua Kanye duke akuzuar Kris Jenner për rolin e saj të supozuar në publikimin e kasetës intime me Kim.Pasi reperi shkoi në Instagram për të ndarë një pamje të një bisede me Kardashian, në të cilën ajo i lutej që të mos i shkaktonte më stres mamasë së saj, Ray J hyri në bisedë duke thënë se ndjen neveri ndaj Jenner.

“Po nëna ime Kris? Ju u tregoni njerëzve histori të rreme për mua. Më bëtë njeri të keq  për përfitimin tuaj”, shkroi ai në pjesën e komenteve. “Më prezantove me Steve HIRSH. Ishte ideja jote për gjithçka dhe u përpoqët të më shkatërroni në të njëjtën kohë. A nuk mendoni se të gjitha nënat stresohen? Apo je e veçantë?”

Ray J ishte në lidhje me Kardashian nga viti 2002 deri në 2006, me kasetën e tyre  që u bë publike në vitin 2007. Ajo ishte e martuar për pak kohë me Kris Humphries në 2011 përpara se të lidhej me West në 2014. Por,themeluesja e Skims paraqiti kërkesë për divorc në shkurt 2021. Ata u deklaruan ligjërisht beqarë në mars në mes të procedurave të tyre ligjore në vazhdim./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.