• |
ide | kryesore

Hailey Bieber, pjesë e Forbes

-Instant, Paparazzi, Slider

Hailey Baldwin Bieber ka zënë një vend në listën e Forbes 30 Under 30.


Krijuesja e kujdesit të lëkurës Rhode, e cila themeloi markën në 2020, i tha Forbes se pas gjithë kohës që ka kaluar duke bashkëpunuar me markat e tjera, ndihet shumë mirë që është në vendin e shoferit.


“Unë mendoj se pjesa ime e preferuar e gjithë këtij procesi është procesi krijues. Dhe unë jam përgjegjëse për procesin krijues,” ndau ajo me revistën. “Shumë herë ia kam dhënë emrin dhe fytyrën time procesit krijues të njerëzve të tjerë . Por mendoj se në fakt më ka ndihmuar të zhvilloj timin në shumë mënyra. Ndihem shumë fuqizuese që jam përgjegjëse tashmë. ”

Rhode u lançua zyrtarisht në qershor me tre produkte nën 30 dollarë. Që nga debutimi i saj, linja ka grumbulluar një listë pritjeje prej 700,000 personash, pretendon Forbes.

Bieber ndau me Forbes se ajo shpreson që marka e saj të zgjasë për dekadat e ardhshme, sepse njerëzit “e duan produktin”. Ajo dhe kompania e saj kanë vazhduar të nxjerrin produkte të reja, duke përfshirë një për ditëlindje e modeles.

“Faleminderit për urimet! Shpresoj që ta pëlqeni ,” shkroi ajo në Instagram ndërsa njoftoi publikimin e trajtimit të buzëve dhe peptide Glazing, si dhe trajtimi i buzëve si produkt solo. Të dyja u shitën në të njëjtën ditë kur u publikuan./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.