• |
ide | kryesore

Kërcënoi me jetë nipin për motive pronësie: Arrestohet 57-vjeçari në Kavajë

Arkiva

Një 57-vjeçar është arrestuar në Kavajë me finalizimin e operacionit të koduar policor “Property”. Bëhet e ditur se 57-vjeçari ka kërcënuar të nipin me jetë. 30-vjeçari A. S., ka shkuar në polici dhe ka treguar se xhaxhai i tij e ka kërcënuar se do ta vriste për motive pronësie.


Gjatë kontrollit të banesës, policia ka gjetur në shtëpinë e 57-vjeçarit një armë zjarri automatik, dy krehra dhe municion luftarak.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.