• |
ide | kryesore

Protesta e 6 dhjetorit, Meta takohet me Berishën në selinë e PD-së

-Instant, Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike. Kjo është e disata herë që Meta dhe Berisha takohen brenda pak ditëve. Mendohet se ata do të diskutojnë për koordinimin lidhur me protestën që pritet të zhvillohet në Tiranë.


Lideri i partisë së Lirisë, Ilir Meta gjatë ditës së djeshme konfirmoi se do të ishte i pranishëm në protestën e 6 dhjetorit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.