• |
ide | kryesore

Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë, 6 dhjetori pushim zyrtar për kryeqytetin

-Instant, Lajme, Të fundit

6 dhjetori do të jetë pushim zyrtar për kryeqytetin. Vendimi vjen pasi në Tiranë do të mbahet Samiti i BE-së me Ballkanin Perëndimor.


Sipas burimeve, e marta do të jetë pushim për administratën dhe shkollat, teksa Tirana do të ketë dhe kufizim të qarkullimit për shkak të masave të sigurisë.


Më 6 dhjetor liderët europianë dhe të vendeve të Ballkanit do të mblidhen në kryeqytetin shqiptar, për të diskutuar për integrimin e rajonit dhe tema të rëndësishme, duke nisur nga ekonomia, te lufta në Ukrainë etj.

Po të martën opozita ka paralajmëruar një protestë.


3 Comments

    1. Kjo nuk esht fare e vertet puna dhe shkollat do vijojin mesim normalisht ajo qe shkruhet nga keta idjotet e lapsit se 6 dhjetori do jet pushim esht komplet genjeshter prandaji mos lini nam dhe ti besoni ketyre llojve gazetaresh te lajthitur qe nuk po din as vet se cfar te shkruajin po shkruajin vetem broqkulla dhe nxjerrin lajme te rreme

  1. O lapsi o kazan o portal injorant ca jan keto lajme te rreme qe jepni ju gazetar idjot dhe te lajthitur nga trut e kokes qe po helmoni qdo dit qytetret me shpifje dhe trillimet tuaja cfar jan keto genjeshtra qe thoni se 6 dhjetori do jet pushim jo re jo nuk do jet pushim puna do vijoji normalisht shkollat do vijojin mesim normalisht dhe boll nxorret lajme te rreme ju gazetar mostra se po çorjentoni qytetaret me keto genjeshtra turp tju vije te pa fytyre

    sa i perket atji krye shpellarit sali berisha nuk do ljohet te zhvilloji protesten e tij dhe turp ti vije ketij krye shpellarit sali berisha bashk me shpellaret e vet qe ne nje dit te rendesishme per Shqiperin kerkojin te bejn trazira po nuk do te lejohen keta lloji mostrash te bejin proteste ne nje dit te rendesishme per Shqiperine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.