• |
ide | kryesore

Pësoi arrest kardiak teksa motorin, humb jetën 45 vjeçari në Lushnje

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 45 vjeçar ka humbur jetën ditë e sotme në Lushnje.


“Rreth orës 16:25, në lagjen “Kadri Qystri” Lushnjë, shtetasi P. K., 45 vjeç, duke drejtuar një motomjet, ka humbur ekuilibrin mbi motomjetin dhe për pasojë është rrëzuar dhe ka ndërruar jetë.”, njofton policia


Paraprakisht dyshohet se shtetasi P. K. ha humbur ekuilibrin mbi drejtimin e motomjetit për shkak të një arresti kardiak.

Pritet akti i ekspertit mjeko-ligjor për përcaktimin e shkaqeve të humbjes së jetës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.