• |
ide | kryesore

Berisha: Shqipëria narkoshteti i parë i Evropës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryedemokrati Sali Berisha është shprehur se Shqipëria është Kolumbia e Evropës. Në fjalën e tij para demokratëve në Tiranë, Berisha tha se çdo ministër i Brendshëm është i përfshirë në trafik droge. Ai tha më tej se Shqipëria është narkoshteti i parë i Evropës.


“Kolumbia e Evropës, jemi cilësuar narkoshteti i parë i Evropës. Tre ministra droge emërohen njëri pas tjetrit. Edhe ky që është sot, mos kujtoni që është antidrogë, është gjer në vesh me drogën sepse është Edi Rama. Sepse ata nuk i kanë caktuar qytetarët por Edi Rama, me platformën e drogës. Qytetarët pësojnë pasojat e kësaj politike,”– tha Berisha.19 Comments

 1. O ti qe e ktheve shqiperine nga lavatricja e parave te pista ne 97 ne vend me lufte civile si dreqin del e flet

  1. E ku e di ti mut se çfarë ka ndodhur në 1997?!!!

   Ti atë herë mund të kesh qenë thjesht një spermatozoid në koqet e një idioti!

   1. Narkopalle shtet sali!

    Droge dhe rrumpallizem !

    Regjizor skenarist kameraman aktor grimier montazhier producent konferencier etj etj vete Rama. Edhe shofer zisi

 2. Doktor ne daten 6 na prij me Vazeline ne dore!

  Ta hedhim Edvinos Kristaqos Drogaqis. El Eskobar des Los Balkanos.

 3. Spanja, Belgjika, Hollanda jane Narkoshtetet e evropes o Malok varikars. Ti dhe ky Rrobqiri Edi flama me veliajn bythqirin duheni zhdukur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.