• |
ide | kryesore

Digjet makina e diplomates italiane në Athinë

-Instant, Arkiva, Lajme

Makina e diplomates italiane në Athinë është përfshirë nga flakët e zjarrit.


Siç raportojnë mediet e huaja bëhet fjalë për makinën e Sekretares së Parë të Ambasadës Italiane në Athinë, Susanna Schlein.


Mësohet se mjeti është djegur plotësisht dhe se zjarri është vënë teksa mjeti ka qenë i parkuar.

Për pasojë është djegur pjesërisht edhe një makinë tjetër, që ka qenë parkuar afër makinës së diplomates italiane.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.