• |
ide | kryesore

Publikohet traileri i dokumentarit të Princ Harry dhe Meghan Markle

-Instant, Paparazzi, Slider

Princ Harry dhe Meghan Markle më në fund po u japin fansave një vështrim rreth dokumentarit të shumëpritur të Netflix .


Traileri për “Harry & Meghan” u shfaq të enjten në mëngjes dhe tregon foto të marra gjatë gjithë marrëdhënies së tyre Imazhet e Markle që dukej e mërzitur në ngjarjet mbretërore dhe madje duke qarë si dhe pamje të shkurtra të jetës së re të Dukës dhe Dukeshës së Sussex në Kaliforni.


“Askush nuk e sheh atë që po ndodh pas dyerve të mbyllura,” tregon Harry. “A nuk ka më kuptim të dëgjojmë historinë tonë nga ne?” pyet Markle në trailer.

Markle gjithashtu ka zbuluar më parë për The Cut se seriali do të fokusohet në marrëdhënien e saj me Harry-n. “Pjesën e jetës sime që nuk kam qenë në gjendje ta ndaj. Atë që njerëzit nuk kanë qenë në gjendje të shohin … historinë tonë të dashurisë”.

Seriali ka qenë në qendër të shumë spekulimeve mediatike që kur familja mbretërore nënshkroi një marrëveshje shumëmilionëshe me Netflix dhe filloi xhirimet vitin e kaluar. Ata fillimisht punuan me një tjetër të nominuar për Oscar, regjisorin Garrett Bradley, përpara se të punësonin Garbus. Çifti më pas “kishte mendime të dyta” për projektin pas ndarjes nga jeta të Mbretëreshës Elizabeth II në shtator./Lapsi.al

Lexo Edhe:https://lapsi.al/2022/11/27/kate-middleton-se-shpejti-ne-podcastin-e-meghan-markle/


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.