• |
ide | kryesore

Aksident në aksin Pogradec-Korçë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy automjete janë përplasur në aksin Pogradec-Korçë mëngjesin e sotëm, duke u dëmtuar shumë, por fatmirësisht, nuk pati viktima.


Njëri nga automjetet madje ka përfunduar në kanalin anash rrugën.


Policia e Pogradecit ka shkuar në vendin e ngjarjes, ku dyshohet se shkak është bërë shpejtësia e lartë dhe një parakalim i gabuar i njërit prej shoferëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.