• |
ide | kryesore

Aksident në autostradën Tiranë-Elbasan, përplaset për vdeκje këmbësori

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan, në afërsi të Mulletit.
Një automjet i tipit “Benz” ka goditur një këmbësor i cili për fat të keq nuk i mbijetoi plagëve të marra dhe pësoi vdekje të menjëhershme.
IMG_9783


Ende nuk dihen rrethanat që shkaktuan aksidentin. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet. Ndërkohë në këtë aks rrugor është shkaktuar trafik i rënduar.1 Comment

  1. Ça do kebesori ne autostrade?mos prekni shoferin,,,,te behet ligj po shtype katunar ne autostrade shoferet te mos preken

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.