• |
ide | kryesore

Bie aksidentalisht nga pallati, humb jetën një person në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një i moshuar ka humbur jetën sot në Durrës pasi dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.3. Mësohet se viktimë ka mbetur 83-vjeçari Jonuz Pjeçi.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.