• |
ide | kryesore

Ndryshon sërish çmimi i karburanteve në vend

-Instant, Lajme, Të fundit
Çmimet e karburanteve, karburant, naftë

Pa kaluar as 24 orë, Bordi i Tranparencës ka ndryshuar sërish çmimet e karburanteve në vend. Nga ora 18:00 e ditës së sotme, nafta do të tregtohet me 209 lekë/litër. Ndërkohë, benzina do të shitet me 187 lekë nga 195 lekë/litër që ishte lënë në vendimin e fundit.


Gazi do të tregtohet me 71 lekë/litër me pakicë dhe 59 lekë/litër për automjetet. Çmimi i gazoilit për peshkim është vendosur 116 lekë/litër.3 Comments

  1. Hajde Bordello hajde. Ju dhjefsha bordin-bordellon qeveri-qeti. Me cmimin qe ka shkuar thuajse ne te gjitha bursat (perjashto bursen virtuale te Holandes qe eshte mashtrim ) nafta sot duhej te ishte 175 lek/litri.
    Nese jarge pallkaris, si komentator i “squar” ka ndonje gje me shume le te flase…..

    1. doli idioti pare, po te ka vajt benzina me lire se para luftes o idiot. E ke pasur benzinen 1.92 vere e shkuar e sot e ke 1,87

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.