• |
ide | kryesore

Deputeti i PD shkon në Kuvend me një thes me ullinj (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deputeti i PD, Dashnor Sula, i cili njihet për batutat e tij në Kuvendin e Shqipërisë, ka bërë një tjetër surprizë këtë të hënë.


Sula është futur në oborrin e Kuvendit të Shqipërisë me një thes të mbushur me ullinj dhe një degë ulliri, për të treguar se prodhimi këtë vit u ka ngelur pa shitur fermerëve.


Momenti që deputeti Sula ka hapur thesin sigurisht që ka shkaktuar edhe të qeshura tek gazetarët e pranishëm, të cilët nuk hezituan t’i drejtonin mikrofonin.


3 Comments

  1. Ta ulin cmimin se shqipetaret e varfer po e blejne me shtrenjte se ne Itali. Mjaft me budallalliqe si Brace!

      1. te na rrojne femijet qe nuk po i ngopim me buke se cmimet shkojne veç lart. cmimi 500 Leke per kg eshte sa gjysma e cmimit ne supermarket ne itali, ku rrogat jane 3 fish..Hajde mos bej si demokrat, kur je me mentalitet boldhevik, se kjo eshte liria e tregut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.