• |
ide | kryesore

Berisha: Agresori, agjent i policisë kriminale

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sali Berisha deklaroi në një konferencë nga selia e Partisë Demokratike se autori i sulmit ndaj tij në protestën e sotme është një agjent i policisë kriminale.


Sipas Berishës, 31-vjecari Gerti Shehu ka një kartele crregullimi mendor por fakti që këtë dokument e kishte Ednri Fuga dhe ia shpërndau medjave me shpejtësi provon se sulmi ishte i mirëmenduar nga qeveria.


“Siç u pa ishte një akt agresiv kriminal i një personi që plotëson çdo kusht për të qenë i përdorur. Por ajo që është më flagrante është personi, personi është agjent i policisë kriminale. Gerti Shehu është agjent i policisë kriminale. Kontigjent me minimale siç futen me doza të vogla në rreth trafikantësh. Problem, me disa çrregullime, por fakti që zyra e Fugës shpërndau me urgjencë këtë dokumenti shëndetësor për të dëshmon se gjithçka është e përgatitur”, tha Berisha. ©Lapsi.al 


10 Comments

  1. hahahaha cfare genjeshtari qe eshte ky malok i ndyre Hallal o cun trim qe ja bere fytyren si kepuce shpellarit

  2. E saktë ajo që thotë Berisha.I ka ardhë informacioni .Se ka dhe polica e drejtues patriotë.Dhe gjithmonë atë që ka thënë e ka të dokumentuar.

  3. Gimi edhe ti po teston inteligjencen tende me cadrat pistolete apo thikat me helm. Do jesh edhe ti kokrra e komunistit.

    1. Ik or bythqim, sperme jugosllavi. Ju duhet tju shkerdhesh robt tju cosh ke Vucici se per ate lini koken ju me ne krye skizofrenin e Kristaqit.

  4. Mos eshte agjenti yt or i tredhur nga mendte, e sajove vete per te marre vemendje. Ti i ben keto or pjelle e felliqur e albanistaint.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.