• |
ide | kryesore

5 Comments

  1. SHQIPTARET JANE SHPELLARE SE NUK KUPTOJNE QE NUK KA PUSHTIM VETEM ME COPA HEKURI POR EDHE PUSHTIM EKONOMIK, DENACIONALIST, KULTUROR, ANTITRADICIONAL, ETJ

  2. Me mire te kishe thene se injoranca do ta shperbeje kete vend. Serbia sor perveç se ka treg Kosoven ka edhe treg Shqiperine. Na ka pushtuar fale mafias sorosiane. Sot po i pate ne dore ekonomine e nje vendi i ke nenshtruar olotesisht dhe ska nevije per kufije tokesor.

  3. “Ka edhe dosje të tjera që janë shpuzë, organizata kriminale që krijoi Berisha në vitin 1997 kur than ë mitingun e Tropojës që Shkëlqim Haklajn e dua gjallë ose vdekur në Tropojë. Pas vrasjes së tij, banda u fut në Tropojë me egërsi të jashtëzakonshme me ndihmën e shtetit dhe strukturave të policisë të asaj kohe. Rol ka luajtur drejtoria e policisë Kukës dhe arritën të vdisnin 100 e ca djem të Tropojës. Dumani ka dijeni për këtë çështje, ka pasur dosje”Ja per kete e ka mare spiuni salih metaj grushtin e nje te riu shqiptar ku hallen e vet e kishte te punesuar si pastruese ne familjen mafioze berisha karaxhic

  4. kujt i plasi pse lajm eshte ky , lajm per mua eshte kujt politikani i shk…het gruaja nga nje politikan tjeter ,ky po do ishte lajm

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.