• |
ide | kryesore

FOTO/ Ky është personi që qëlloi Berishën me grusht

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ky është personi që qëlloi Sali Berishën me grusht në mes të turmës së demokratëve. Ai është Gentian Shehu dhe është arrestuar nga policia, pasi turma e protestuesve e dorëzoi me mbërritjen e ambulancës.


Siç shihet në pamjet në momentin që Berisha së bashku me protestuesit po marshonin drejt protestës një qytetar identiteti i të cilit nuk dihet ka ndërhyrë mes turmës dhe e ka goditur me grusht në fytyrë.


Menjëherë kanë ndërhyrë truprojat të cilët e kanë goditur me grushte dhe shqelma personin që goditi liderin historik të PD-s.


9 Comments

  1. Skenar rilindas qe ne syte e BE nuk impresionon, duke filluar me Presidentin Makron qe ka patur dy inidente, por per shqiptaret eshte hera e pare qe preket ne proteste e ne bulevard nje lider i opozites.

    Policia do ta fshehe nga hakmarrja e mundeshme e demokrateve te thjeshte.

    Kjo ngjarje ngurteson me tej raportet opozite-qeveri dhe per shqiptaret, pas fadromave eshte kercenimi se regjimi nuk do te ndalet…

  2. Ta kishit shqyer kete te droguar.copa ,copa.dhe tu ja hidhnit buceve dhe kelysheve te pjelles -ridhjerase-

  3. Tepelens koqe i keqperdorur. Fajin ja ka berisha akoma ketij. Nuk besoj se i ka dhene urdhur njeri, por indirekt eshte i shtyre ta bej kete veprim qe i hapi lojen e nje dhune te pergjakshme. Rama ti beje hasapet mire nga sot e tutje.

  4. te lumte dora o trim.
    sali berisha eshte spiun i serbise, vrases i shqiptareve, vrases i familjes patriote haklaj, dhender i serbise. ptuuuu race e keqe serbe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.