• |
ide | kryesore

(FOTO) Protestuesit me flamuj të BE dhe kuqezi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kur nuk na ndan shumë nga nisja e protestës së opozitës, protestuesit janë shfaqur në duar me flamuj të Bashkimit Europian dhe ata kombëtar, kuq e zi, për t’i dhënë kështu një mesazh liderëve të BE që ndodhën në vendin tonë.


Kryetari i PD-së, Sali Berisha ka nënvizuar disa herë se protesta e tyre do të jetë paqësore, ndaj dhe mesazhi i protestuesve me flamujt është i tillë.


Për më tepër shihni fotot.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.