• |
ide | kryesore

Goditi me grusht Berishën, shoqërohet nga policia autori i gjakosur (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shoqërohet nga policia personi që goditi me grusht liderin e opozitës Sali Berisha. Mësohet se ai quhet Gentian Shehu.


Nuk dihet ende motivi i sulmit, ndërsa personi është gjakosur rëndë pas goditjeve të truprojave të Berishës dhe simpatizantëve të Partisë Demokratike.11 Comments

 1. Po pse nuk e vrate ne vend kete pjelle te drogaxhinjeve,e coptonit dhe ja hidhnit tek dera ku zhvillohej Samiti-

 2. Jooooo

  Me mire i gjalle . kellirat e lali erit dhe edi rames do perfundojne keq

  Ka kohe.

  Ne fillim rama dhe veliaj, …shehu eshte morr. Nuk ia vlen.

  1. Ajo që e ben përshtypje është fakti se nusja e dajës së Gert Shehut ka punuar me vite si pastruese e familjes Berisha dhe ky është një fakt i konfirmuar.

   Por përse arriti një person me lidhje familjare të aferta me familjen Berisha të godasë doktorin?

   Janë dy mundësitë. Ose nusja e dajës së Gert Shehut nuk është paguar për punën e kryer dhe në shenjë revolte ky godet Berishën, ose Gert Shehu është person i besuar për të goditur dhe për tu rrahur faqe botës,pse e lejuan rojet cecen kete tepelensin ta godiste,salihu per vulen e pd sakrifikon edhe fytyren e tij kriminale

 3. te lumte dora o trim.
  sali berisha eshte spiun i serbise, vrases i shqiptareve, vrases i familjes patriote haklaj, dhender i serbise. ptuuuu race e keqe serbe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.