• |
ide | kryesore

Goditja e Berishës, flet Rrumbullaku: Autori nuk ka qenë dhe nuk është agjent i policisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Muhamet Rrumbullaku:Ishin orë të gjatë në krye të detyrës, gjithçka u mbyll me sukses. Punimet u zhvilluan me sukses të plotë. Përcjell një mesazh falenderimi për të gjithë qytetarët që dëshmuan durim se shumë prej akseve rrugore u desh t’i mbanim të mbyllura për shumë orë. Në lidhje me incidentin e ndodhur me deputetin Sali Berisha, i paprecedentë dhe i dënueshëm. Policia e Shtetit sa u njoh me ngjarjen e shëmtuar e shoqëroi. Po hetojmë për ngjarjen. Në lidhje me deklaratën e Berishës gjatë së cilës pohoi se Gert Shehu është agjenti i Policisë Kriminale, sqarojmë se: Gert Shehu nuk ka qenë dhe nuk ka qenë ndodnjëherë agjent i asnjë strukture. Nuk është përdorur asnjëherë si burim informacioni. Dokumenti që vërteton gjendjen e shëndetit mendor është vënë në dispozicion nga mediat nga familjarët e tij. Ndërkohë që sigurojmë deputetin Berisha se Policia e Shtetit është e angazhuar për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
17 Comments

 1. Jo jo. Ka dore Rama ketu. I pashe dje ne kafe, ishin bashke. Po e mesonte si ti binte. E pashe me syte e mi.

  1. rama mbase jo, o bastard i Moz Cigares, po Merua duket qe e ka birin e vet – nuk i shihni format e kokes???

    1. Mos eshte gje vellai apo djali I Meros se Bazeve ?
     E ka koken mu si rrocke, fiks si gjithe bythqirat e asaj zone qe mezi presin te bjere ndonie termet qe te zbresin naten nga mali me maska mbuluar per ti prere gishtin ndonje pasagjeri autobuzi me qellim qe ti marrin unazen!

 2. Gjykuar nga forma e kokes, duhet jete nga Kurveleshi-race kurvash dhe qensh perzier bashke me shurre jeniceresh!
  Vetem me pleqte ose naten mbuluar me maske, behen trima!

 3. Kur ai ka qenë në pushtet i ka bërë të gjitha këto. Duke filluar nga rrahja e Gramoz Pashkos dhe përdhunimi i familjarëve të tij më 1991, vetëm se ishte kritik i tij, e me radhë gjithë politikanët kundërshtarë me të në Partinë Demokratike, përfshi Eduard Selamin, Genc Pollon, Bashkim Koplikun, Dashamir Shehin, Preç Zogajn, Neritan Cekën, Arben Imamin, Edi Ramën, Bledi Gonxhen, Skënder Gjinushin, Kastriot Islamin e parë, Ndre Legisin,agjent ne kohen e salihut kur min ishte muli i nokajve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.