• |
ide | kryesore

Kancelari Scholz i buzëqeshur me Ramën, nuk ndalon për mediat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ndryshe nga Presidenti i Francës, Emanuel Makron apo Kryeministrja e Italisë, Georgia Meloni, Kancelari gjerman Olaf Scholz nuk ndaloi të flasë për mediat.


Kancelari ishte nga udhëheqësit e fundit që mbërritën në samit sot.


Lexo më tej: Macron mbërrin në Tiranë, flet prerë para kamerave 

Lexo më tej: Meloni në Tiranë: Të punojmë për anëtarësimin e vendeve jashtë BE


20 Comments

      1. SHQIPTARET JANE SHPELLARE SE NUK KUPTOJNE QE NUK KA PUSHTIM VETEM ME COPA HEKURI POR EDHE PUSHTIM EKONOMIK, DENACIONALIST, KULTUROR, ANTITRADICIONAL, ETJ

      1. SHQIPTARET JANE SHPELLARE SE NUK KUPTOJNE QE NUK KA PUSHTIM VETEM ME COPA HEKURI POR EDHE PUSHTIM EKONOMIK, DENACIONALIST, KULTUROR, ANTITRADICIONAL, ETJ

  1. po nuk ndalon se e di qe do beni ndonje titull qesharak ju dhe mediat tona te famshme qe udhehiqeni nga ai nongrada

  2. takim i rendesishem qe do kete efekt ne fatet e europes dhe botes. do i kete thene per ate shperthimin me tritol rama prandaj po qesh ay.

  3. Njeri takon liderat europiane e punon per te ardhmen ndersa tjetri del e cirret ne shesh me deluzionet e veta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.