• |
ide | kryesore

19 Comments

  1. O te shkerdhefsha Robt me gjith avni.ju doni kte që ndërron gratë me shokët dhe që po shargon një komb të ter

   1. te qift Berisha listen e dasmes o moterqir qe i thua bab. U shkerdhefsha ropt ne pidh kujdo qe shan si puna e ketij moterqirit ketu. tu duhet me ta qi mamin ne goj dhe pastaj te thua bab. Eshte Berisha pa eshte ai i gjati ne pushtet. pa Berishen ai kishte hap krahun me koh, po nderi me i madh qe i eshte ber atij, eshte qe te ket perball non-graten Berisha qe svejn dot kurr ne pushtet. Po ty duhet me ta shkerdhu farefisin e te thua bab pastaj, se je militant kokshkulur qe smerr vesh nga keto pun. Si do ja besh o ropqir kur te shkoj ne te semes Berisha pas nja dy vjetesh nga pleqeria, do shkulesh floket ashtu sic bere per enverin o fakir.

 1. Edvin Rama te mos provokoje se perndryshe do i dale flaka kryeminsitrise bashke te brenda. Te mendohet.mie se nuk ka lider europjan qe e shpeton nga flaka e ferrit.

 2. Aldo. Do dalesh partizon me duket. Rri rehat ne shtepine tate se keta i kane lidhur qete e tyre. Ty te kapin prej bolesh sa te mos njofesh veten tate.

  1. o rrot kari ska krahasim. Do bole kjo pun. Plaka e azilit nuk ka 100 badigard me vete. Atij cunit i lumt dora

  1. Njëri thotë mirë ja bëri.Po çar bëri.Tregoi që ai s’është tjetër veçse figura e një shteti kriminal.Ate me siguri nuk e ka urdhëruar Rama o dikush tjetër direkt,por nga mënyra si drejton e vepron Rama e kompani nxit njerëz me 0 inteligjenc të reagojnë në këtë formë,me veprime ekstreme alla debatikas.Sdq shpëtoi paq se mund të kishte shkuar te krijuesi.

   1. Por çfarë Avni Rustemi o idiot.Ai s’ishte tjetër veçse një i paguar vrasës.Per atë që bëri mori para.O i pa emër e i pa ymër.

 3. E pasken lene gjalle

  Se edhe mund ta kishin rrjep te gjalle aty mes turmes

  Qekan tregu te mençur

  E imagjinoni te ndodhte ne mitingun e edvin kellires kjo pune ???? Me Rrahjat rreth e rrotull ???

  O none o none

  Shi kur te deklaroje tepelensi i mozit:
  “Jam demokrat i oreve te para, po ky non-grata po na turperon perpara Makronit!”

  Minjte e kuq jane te vetmit per inskenime

 4. Por çfarë Avni Rustemi o idiot.Ai s’ishte tjetër veçse një i paguar vrasës.Per atë që bëri mori para.O i pa emër e i pa ymër.

 5. Tani, ju portalet , merruni me grushtin qe hengri berisha per nja 2 muaj. Mbushini faqet me tituj bonbastik .
  Cfare ironie dhe hipokrizie. Tamam veprim per te terhequr vemendjen.
  Shikoni kur te dali qe ai qe e goditi eshte antar i PD.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.