• |
ide | kryesore

Piers Morgan kundër Meghan dhe Harry: Gënjeshtar

-Instant, Paparazzi, Slider

Piers Morgan ka pohuar se ai është duke u “shfrytëzuar” nga dokumentari i ardhshëm i Netflix, Harry & Meghan.


Seriali, i cili do të publikohet në dy pjesë këtë muaj, ndjek Princin Harry dhe Meghan Markle dhe i sheh ata të adresojnë mosmarrëveshjet e tyre të bujshme me familjen mbretërore.


Zëri i Morgan mund të dëgjohet në trailerin i cili u shfaq të hënën. Në të, ai mund të dëgjohet duke thënë se Markle “po bëhet një yll mbretëror rock”.

Duke shkruar në Twitter, Morgan tha: “Princesha Pinocchio dhe Princi Hypocrite përdorin zërin tim për të treguar seritë e tyre të tmerrshme të reja.Në trailerin e serialit, Harry është filmuar duke thënë se ka një “luftë kundër Meghan”, duke e përshkruar atë si një “lojë të pistë”. “Thotë djaloshi që bën një luftë të egër publike të pamëshirshme kundër familjes së tij. Harry është një djalë kaqi manipuluar, i llastuar, “shtoi prezantuesi.

Piers ka qenë një kritik i Dukës dhe Dukeshës së Sussex viteve të fundit. Koha e tij si prezantues në serialin e mëngjesit të ITV-së Good Morning Britain mori fund pasi ai doli jashtë transmetimit pas një fyerje shumë të kritikuar që synonte Meghan.

Pjesa e parë e Harry & Meghan do të jetë i disponueshëm të enjten më 8 dhjetor. Pjesa e dytë do të vijojë javën e ardhshme./Lapsi.al

Marrë nga: Independent


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.