• |
ide | kryesore

Samiti Tiranës, një Kryeministër kishte ardhur më këpucë të grisura (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një prej liderëve që mori pjesë sot në samitin e BE-BP në Tiranë, kishte këpucët e grisura. Kjo u kap në foto nga fotogafi Armand Babani i cili e ka zbuluar këtë moment pikant nga Samiti. Janë këpucët e një lideri Europian, të cilat janë të grisura. “Kryeministri i kujt vendi pjesmarrës në Summit është mbajtësi i këpucës? (Sa për ndihmë NUK është KM Shqiptar)”, shkruan Babani. Ajo që dihet është se nuk është kryeministri Edi Rama.
6 Comments

    1. Sipas vendit dhe kuvendi! Ramsi i shkoi mbretereshes me atlete, keta mire dhe kaq duhet ti kishin ardhur vetem me breke te grisura.

  1. Hajde mos e besoni historine plot humor te Yljet Alickes ne librin e tij “Rrefenja me nderkombetare”, ku tregon rastin e nje punonjesi te Komunitetit Europian qe iu grisen pantallonat ne nje gozhde, por i mbante e nuk bleu te tjera.

    Homor i zi, por i bukur edhe kepuca sot e fotografit tone te talentuar…

  2. Vetem ne mjeranet merremi me keto gjera,se per ne ka rendesi show,ndersa per ata ka rendesi niveli i jeteses se popullit.
    Ai mund ti kete veshur me qellim kepucet te grisura,ti tregoje krereve te ballkanit se kane marre per s’koti dhe se duhet te ulin hunden e te punojne siç duhet.
    Gjithashtu do ti tregoje shqiptareve qe nuk ia vleni,po fare ama!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.