• |
ide | kryesore

VIDEO/ Berisha qëllohet në fytyrë, turma neutralizon personin që e sulmoi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i PD është sulmuar nga një person gjatë kohës që marshonte drejt bulevardit Dëshmorët e Kombit mes protestuesve të opozitës. Në video duket një person që i afrohet dhe e qëllon në fytyrë me grusht. Menjëherë ndërhyjnë truprojat e tij që kanë neutralizuar personin që e goditi ndërsa Berisha ka vazhduar ecjen pak minuta më pas. Video më poshtë:
17 Comments

 1. Duhet te jesh vertet me bole me bo nje veprim te till ne mes te militanteve te egjer te Berishes. Po ai grusht eshte me sum se i merituar. Te lumte dora. Plaku antishqiptar meriton me shum.

 2. Veruni Zjarrin ketyre monstrave pjelle e dushan Mugoshave dhe Miladin Popoviceve.Beini gropen qeroeni ate monster pjelle e ketyre felliqesirave ne pushtet.Grieni sallate dhe cojani Edvin drogaxhiut ,verini zjarrin qijuni robt e shepiae ketyre ridhjeresave ,ketyre moter dhe gra qireve.

 3. O grua qire,o moter qire ,o prag qire,o fis qire – -I PAEMER-qe ke komentuar 12.41,ne vend qe te denosh aktin ,ti shkruan meriton me shume.O Grua qire ne ka me anti-shqiptar -eshte Edvin Drogaxhiu -o grua,moter ,fis .prag-qire —-I PA EMER -PJELLE E KURVAVE RILINDASE.

  1. O te shkerdhefsha listen e dasmes o te qifsha mamin, guran, vajzen, dashnoren, kushurirat dhe te gjitha grat e farefisit deri ne brez te 7. Ti ore ropqir e mi portalesh qe shan tjetrin nga ropt vec po te gjeta dhe do ta qi mamin, guran, motren, vajzen dhe dashnoren live. Po kontrolloj IP e comp dhe sa ta gjej to te te qi ato ropt more fisqir qe ben si gangester pas komjuterit. Ke ber gamimin me te madh te jetes tende o katunar Vlore, do me lutesh po sdo kesh asnje shanc se me ty do shkoj deri ne fund sic e kam ber ma nja dy ketu. Nqs shan nje shqiptar nga ropt prite te te qihen grat e fisit live. Do te bej qe te kerkosh falje publike ne tik-tok. Po sta shkerdheva ropt , ketu do jemi.

    1. ate farifisin ne pidh edhe ty, o njerez pa nder e pa familje qe shkuarni ketu qe tu qihet farefisi o te degjeneruar. Te qift Afrika listen e dasmes o njeri pa nder qe mezi po e prisje pergjigjen time. Te pelqen o pervers te te shkerdhejn me rradh gjith grat e farefisit?

     1. mezi po e prisje perfgjigjen o i degjeneruar. A ke familje, a ke gra ne familje a ke farefis? A ke nder? Nuk paske. Epo te qifsha listen e dasmes dhe ty o moterqir e gruaqir e vajzqir. Te shkerdhefshin gjith banoret e universit grat e fisit o degjenerat qe i ke nxjerr ne shitje per icik politik. Ptu rrac e ndyr. te qifshma mamin ne goj live. A do me me taku njeher personalisht meqe qeke kaq gangester? e gjem menyren.

    1. Vdeksh ti ishalla me gjith familje e me gjith farefis o rrac e degjeneruar qe per politik hidhesh ne humner o suflake dylekshe. Yyyt te shkerdhefsha farefisin. Vdeshki te gjith si familje me buk ne goj.

 4. te lumte dora o trim.
  sali berisha eshte spiun i serbise, vrases i shqiptareve, vrases i familjes patriote haklaj, dhender i serbise. ptuuuu race e keqe serbe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.