• |
ide | kryesore

Kanye West i jep fund lidhjes me Juliana Nalu

-Instant, Paparazzi


Kanye West dhe modelja, Juliana Nalu i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Lajmi u bë i ditur nga modelja përmes një komenti në foton e saj ku një fans e pyeti pse “qëndron me një djalë” që është antisemitik”. Ti je e bukur dhe dukesh që je një njeri i mirë. “Jam beqare, faleminderit për dashurinë”, i u përgjigj Juliana fansit, i cili duket se ishte i kënaqur me lajmin, duke thënë se ajo “meritonte” dikë më të mirë.

Ndërkohë, Kanye West ka shkaktuar reagime me sjelljen e tij në internet. Reperi fillimisht kërkoi falje për “përdorimin e fjalëve mallkuese në kishë” në një postim të çuditshëm teksa kthehej në Instagram. Por më pas ai u përball me kritika për një intervistë me teoricienin e konspiracionit amerikan Alex Jones dhe Nick Fuentes në Infowars. Muzikanti  lavdëroi vazhdimisht Adolf Hitlerin dhe pranoi se e pëlqen liderin nazist. “Më pëlqen Hitleri,” tha Ye, me fytyrën e mbuluar me një kapuç të zi. “Unë shoh gjëra të mira për Hitlerin. Cdo qenie njerëzore ka diçka me vlerë që ata sollën në tryezë, veçanërisht Hitleri.”Kanye shtoi: Ata bënë gjëra të mira gjithashtu, ne duhet të ndalojmë së përçmuari nazistët gjatë gjithë kohës. Unë i dua nazistët”./Lapsi.al

Marrë nga: Mirror


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *