• |
ide | kryesore

PAMJET/ Aksident në Shkodër, humb jetën 38-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
aksident


Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Sipas policisë një automjet ka dalë nga rruga në rrethrrotullimin e Koplikut. Për pasojë drejtuesi i automjetit M.L, 38 vjeç, ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

“Rreth orës 21:00, tek rreth rrotullimi Koplikut, shtetasi M.L, 38 vjeç, banues në fshatin Hot, Malësi e Madhe, duke drejtuar automjetin tip Opel, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i automjetit shtetasi M.L, pësoi dëmtime të rënda dhe për pasojë gjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë. Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit”, – thuhet në njoftimin e policisë për këtë aksident. /LAPSI.al


1 Comment

  1. Ecni sa me shpejt cuna, kuptuat? Sa me shpejt… sepse ne i kemi rruget me standarde !!!!!!
    Shpresoj te kuptohet qe eshte ironike.
    Ngushellime familjes…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *