• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në Elbasan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit mbrëmjen e kësaj të premteje. Nga informacionet paraprake raportohet se një automjet ka goditur për vdekje një person.


Ngjarja ka ndodhur në aksin Elbasan- Kombinat Metalurgjik, ku sipas News 24 ka ndërruar jetë 45-vjeçari Genci Fero.


Ndërkohë që policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.