• |
ide | kryesore

Aksident në Berat, 21-vjeçari ndalon makinën dhe përplas me derë biçikletën

-Instant, Lajme, Të fundit


Një 21-vjeçar shkaktoi një aksident në momentin që ndaloi makinën. I riu me inicialet H.K. parkoi mjetin në lagjen “30 Vjetori”. Pasi hapi derën për të dalë ai ka përplasur një burrë që po lëvizte me biçikletë. Shtetasi me iniciale Q. S. është dërguar në Spitalin e Traumës Tiranë, për ndihmë mjekësore më të specializuar.

I riu është arrestuar dhe do të hetohet nga prokuroria.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *