• |
ide | kryesore

Alarm për bømbë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit


Një alarm tjetër për bombë është dhënë në Tiranë. Alarmi është dhënë tek Drejtoria e Kufirit dhe Emigracionit në Tiranë. Mësohet se njoftimin e kanë bërë vetë punonjësit e zyrave.

Ende nuk dihen detajet në lidhje me ngjarjen. Zona aktualisht është e rrethuar nga forcat xheniere dhe po kryhen kontrolle. Pritet një njoftim zyrtar në mënyrë që të zbardhen më shumë detaje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *