• |
ide | kryesore

Stili i Meghan Markle në familjen mbretërore, përse gjithnjë pa ngjyra

Paparazzi, Slider


Sa herë që një anëtar i familjes mbretërore britanike bën një dalje publike, vendosen në qendër të vëmendjes mbi atë që ata kanë veshur dhe pse – veçanërisht kur veshjet kanë një “kuptim të fshehtë” ose referencë.

Meghan zbuloi gjatë dokumentarit të ri të Netflix, në një skenë që erdhi pas pamjeve të saj të veshura me një fustan të kuq të ndezur në një mbrëmje.

“Shumicën e kohës që isha në Mbretërinë e Bashkuar, kam veshur shumë rrallë ngjyra”, tha Meghan. “Ju nuk mund të vishni kurrë të njëjtën ngjyrë si Madhëria e saj nëse ka një event në grup, gjithashtu nuk duhet të vishni të njëjtën ngjyrë si një nga anëtarët e tjerë, më të vjetër të familjes. Pra, unë gjithë kohën mendoja, ‘mirë cila është një ngjyrë që ndoshta nuk do ta veshin kurrë?'”

Që kur u largua nga detyrat mbretërore, Meghan ka përqafuar më shumë ngjyrat e ndezura – fustani i mrekullueshëm i kuq që ajo veshi në Nju Jork ishte shembulli i përsosur!


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *