• |
ide | kryesore

(VIDEO) Blindohet me polici pas alarmit për bømbë drejtoria në Laprakë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
bømbë


Alarmi për bømbë në Tiranë tek Drejtoria e Kufirit dhe Emigracionit në zonën e Laprakës i ka mobilizuar forcat e policisë. Mësohet se njoftimin e kanë bërë vetë punonjësit e zyrave. Bëhet fjalë për një çantë të lënë tek dera e Drejtorisë.

Ende nuk dihen detajet në lidhje me ngjarjen. Zona aktualisht është e rrethuar nga forcat xheniere dhe po kryhen kontrolle. Pritet një njoftim zyrtar në mënyrë që të zbardhen më shumë detaje.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *