• |
ide | kryesore

Fier/ Merr flakë makina e parkuar te kisha ortodokse

-Instant, Lajme, Të fundit


Një makinë është përfshirë nga flakët këtë mëngjes në qytetin e Fierit. Automjeti në pronësi të shtetasit Jani Duka ka qenë i parkuar në parkimin e kishës ortodokse kur ka marrë flakë. Makina e djegur është “Ford” me targa “AA 359 DG”.

Nuk dihen ende nëse kemi të bëjmë me zjarrvënie të qëllimshme apo një defekt teknik shkaktoi zjarrin. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *