• |
ide | kryesore

Getinjo: “Toka është e sheshtë”

Paparazzi, Slider


Getinjo në veçanti është kthyer në një nga banorët më të komentuar në shtëpinë e famshme të BBVK.

Deklaratat e tij po marrin vëmendjen e publikut dhe teoritë e tij të ndryshme njëkohësisht të çuditshme po komentohen e po bëhen virale në rrjete sociale.

Teksa ka qenë duke bërë një diskutim me banorët e shtëpisë, ai ka thënë ndër të tjera se bota sipas tij, është e sheshtë dhe jo e rrumbullakët.
Ditën e sotme ai i ka mëshuar teorisë së tij që “toka është e sheshtë” duke u shprehur:

“Përderisa deri në 10 vitet e fundit njerëzimi e ka besuar se flamuri i Amerikës është valëvitur në hënë, që ka dalë gënjeshtër, nuk është duke valuar atje, nuk ka shance atje nuk ka ajër, e ti më thu mua se gjeografia e thotë ashtu, e thotë por unë nuk e besoj derisa të ma vërtetosh timen 500 përqind”.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *