• |
ide | kryesore

Dallgë dhe rrebeshe, pezullohen lundrimet në Sarandë

-Instant, Lajme, Të fundit


Për shkak të motit të keq në Sarandë janë pezulluar të gjitha mjetete lundrimit.

Linja e lundrimit Sarandë-Korfuz është ndërprerë gjithashtu edhe varkat e peshkimit, pasi erërat e forta e kanë bërë të pamundur të lundrohet në det.

Qyteti prej 24 orësh është e mbuluar me reshje të dendura të shiut dhe erëra të forta, sipas meterologëve situata pritet të përkeqësohet në vazhdim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *