• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë në Tapizë, i dehuri plagos shokun dhe më pas veten

-Instant, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë janë regjistruar në Tapizë. Mësohet se një person në gjendje të dehur ka plagosur me armë zjarri shokun e tij.


Më pas ai ka plagosur edhe veten.


Policia bën me dije se pas ngjarjes është vënë në pranga autori, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plot të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *